به گفته استاندار گیلان در ۲ سال اخیر، ۱۸ هزار میلیارد تومان افتتاح پروژه داشتیم و چهار همت دیگر نیز تا عید امسال پروژه افتتاح می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، اسدالله عباسی استاندار گیلان پیش از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت یوم الله دوازدهم بهمن در گلزار شهدای رشت با بیان اینکه اهتمام دولت سیزدهم تکمیل پروژه های عمرانی در حوزه های مختلف است، اظهار کرد: در ۲ سال اخیر، ۱۸ هزار میلیارد تومان پروژه افتتاح شد و چهار همت دیگر نیز تا عید امسال پروژه افتتاح می شود.

وی با اشاره به حرکت و اقدامات دولت سیزدهم بر مبنای آرمان های جمهوری اسلامی گفت: قبل از انقلاب تمامی منافع کشور در حال چپاول شدن بود ولی اکنون دولت سیزدهم بر اساس منافع و آرمان های جمهوری اسلامی ایستاده و طبق فرمایشات مقام معظم رهبری تلاش می کند، از این رو برای حفظ جمهوریت نظام در برگزاری انتخابات از چیزی فروگذار نمی کنیم.

استاندار گیلان یکی از سیاست های دشمن را به انزوا کشاندن جمهوری اسلامی از طریق جنگ روانی و ترکیبی دانست و بیان کرد: دشمن از همه ترفندها و ابزارهای کثیف مانند جنگ های ترکیبی استفاده کرد تا کشور را از مسیرش دور کند ولی مردم ایران با اطاعت از رهبری در مسیر شهدا ماندند.

عباسی با بیان اینکه مردم ایران در چله اول انقلاب با وجود تمام مشکلات و فتنه دشمنان، معاندان را شکست دادند و به قله نزدیک شدند، تریح افزود: حضور مردم در این مراسم نورانی و راهپیمایی های متعدد گواه آن است که مسیر شهدا ادامه دارد و بدون شوت جبهه حق بر باطل پیروز است.

وی با تاکید بر لزوم توجه و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول ۴۵ سال گذشته تصریح کرد: جمهوری اسلامی اولین تولیدکننده بیوایمپلنت، نانو دارو، ساخت دریچه قلب، دومین کشور در درمان تالاسمی و سومین در صنعت سدسازی و اولین کشور تولیدکننده در حوزه دریایی زمینی و چهارمین قدرت موشکی جهان هستیم.

استاندار گیلان همچین با تبریک سالروز ورود امام خمینی به کشور و آغاز دهه فجر افزود: میثاق می بندیم که در راه اعتلای توانمندی ها و اقتدار نظام مقاومت کرده و راه شهدا را ادامه دهیم.

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان