به گزارش لنگرخبر، سرهنگ حمیدرضا سرخوش پور فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود امروز در جمع خبرنگاران این شهرستان با بیان اینکه قمار باعث از بین رفتن بنیان بسیاری از خانواده ها می شود، اظهار کرد: قمار علاوه بر اینکه با اعتقادات اسلامی مردم در تضاد است به پویایی جامعه آسیب وارد کرده و پلیس با سودجویان این عرصه برخورد قانونی می کند. 

وی با اشاره به دریافت گزارش های مردمی در خصوص انجام قمار و ایجاد مزاحمت برای همسایگان گفت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر اینکه فردی در رستوران خود با تجمع افراد، اقدام به دایر کردن مکان قماربازی و سلب آسایش همسایگان کرده، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از تحقیقات پلیس امنیت عمومی در این زمینه و احراز صحت موضوع خبر داد و افزود: پلیس به آدرس محل مورد نظر اعزام و ۲۸ نفر را حین قماربازی در این مغازه دستگیر کرد. 

سرخوش پور از کشف هفت دست آلات بازی قمار، یک عدد دستگاه کارتخوان و ۳۵ گرم مواد مخدر از نو حشیش از این واحد صنفی خبر داد و بیان کرد: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند. 

وی با اعلام اینکه کسب درآمد از راه قمار و تحصیل مال از راه نامشروع یکی از ناهنجاری های اجتماعی است که جرم محسوب می شود از مردم خواست در صورت اطلاع یا مشاهده هرگونه مورد مشابه، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان