پنج طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان شفت با اعتبار ۱۱ میلیارد تومان و در سومین روز از دهه مبارک فجر افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس از شفت، هم زمان با سومین روز از دهه مبارک فجر پنج طرح عمرانی و خدماتی در حوزه های مختلف در شهرستان شفت افتتاح و به بهره برداری رسید. 

این طرح ها شامل دو طرح زیرسازی و آسفالت معابر روستایی، یک طرح ساختمان بسیج، یک طرح پل باکسی و یک واحد مسکن مددجویی در شهرستان شفت با حضور مسئولان مورد افتتاح قرار گرفت. 

دو پروژه زیرسازی و آسفالت معابر روستایی به طول دو کیلومتر در روستای خطیبان و دو کیلومتر در روستای گیلده با اعتباری جمعاً حدود هشت میلیارد تومان، پل باکسی به طول ۶ متر با اعتباری بالغ بر دو میلیارد ۷۰۰ میلیون تومان توسط راهداری حمل ونقل جاده ای شفت ازجمله پروژه های افتتاح شده امروز در شفت بودند. 

یک پایگاه بسیج با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان نیز توسط سپاه و شورا و دهیاری در روستای مژده احداث و به بهره برداری رسید. 

گفتنی است یک واحد خانه مسکن مددجویی توسط کمیته امداد در روستای خلیلان چماچا با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان از دیگر پروژه های افتتاح شده در شهرستان شفت بود. 

به گزارش فارس، این طرح های خدماتی و عمرانی در بخش مرکزی شفت افتتاح شده و برای بهره برداری از آن ها ۱۱ میلیارد تومان هزینه صرف شده است. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان