در چهارمین روز از دهه مبارک فجر، شبکه های انتخاباتی صداوسیمای مرکز گیلان شامل هشت ایستگاه و در ۱۱ حوزه انتخابیه آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ظهر امروز و در چهارمین روز از دهه مبارک فجر، شبکه های انتخاباتی صدا وسیمای مرکز گیلان با حضور اسدالله عباسی استاندار گیلان، سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان و قائم مقام معاون امور استان های رسانه ملی آغاز به کار کرد. 

اسدلله عباسی استاندار گیلان در این مراسم با اشاره به آغاز به کار شبکه های انتخاباتی صداوسیمای مرکز گیلان برای معرفی نامزدهای انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس در شهرستان های مختلف گیلان اظهار کرد: هشت ایستگاه فرستنده این مرکز، ۱۱ حوزه انتخابیه استان را برای دریافت شبکه های انتخابات پوشش می دهند و هر کدام از این شبکه ها با کدهای مخصوص کانال یابی می شوند. 

وی با تاکید بر اینکه ویژگی های نماینده ای اصلح در طراز جمهوری اسلامی باید برای مردم مشخص شود، افزود: مردم می توانند بدون واسطه در صداوسیما برنامه های نامزدهای مدنظر خود را دیده و بر اساس برنامه های ارائه شده به کاندیدای مدنظر رای دهند. 

استاندار گیلان با بیان اینکه مردم در برهه های مختلف همواره باعث ناامیدی دشمن شدند، گفت: از انتخابات ۱۲ فروردین سال ۵۸ تا به الان، مردم در تمامی صحنه ها حضوری پر رنگ داشته و توانستند دشمن را ناامید و سرافکنده کنند. 

عباسی با اشاره به نقش مردم سالاری دینی در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان کرد: مردم در انقلاب همواره خود سرنوشت خود را تعیین کرده و بار دیگر با مشارکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری پاسخی محکم به استکبار خواهند داد. 

وی با تاکید بر لزوم توجه به تحقق جهار راهبرد مقام معظم رهبری برای انتخابات پیشرو تصریح کرد: امنیت، سلامت، رقابت و مشارکت چهار راهبرد رهبر معظم انقلاب برای انتخابات پیشرو مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بوده و تمامی اعضای هئیت های اجرایی و نظارت در گیلان برای برگزاری یک انتخابات باشکوه آماده هستند. 

استاندار گیلان یکی از راه های حفظ استحکام و جلوگیری از هرج و مرج در کشور را برگزاری انتخاباتی باشکوه دانست و گفت: سرنوشت مردم در انتخابات رقم خورده و مردم می توانند با حضور پرشور خود پای صندوق های رای باعث افزایش قدرت جمهوری اسلامی در جهان در حوزه های مختلف شوند. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان