عضو تیم ملی آب های آرام بانوان با بیان اینکه بستری فراهم شد تا در شهر خودمان اردوی آماده سازی برگزار شود زیرا در کنار خانواده از لحاظ روحی و روانی بهترین وضعیت ممکن را داریم، گفت: همچنین از لحاظ انگیزه و ...

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، الناز شفعیان ملی پوش کایاک ایران امروز در جمع خبرنگاران در محل تمرین تیم ملی با بیان اینکه مدتی است اردوی های تیم ملی قایقرانی را در تالاب بندرانزلی دنبال می کنیم، اظهار کرد: بعد از بازی های آسیایی به صورت منظم تمریناتمان را زیر نظر خانم مجللی ادامه دادیم. 

وی با اشاره به اینکه قرار است در کایاک یک نفره ۵۰۰ متر مسابقه دهد، گفت: در آزمون اولیه که توسط فدراسیون برگزار شد توانستم بهترین باشم و تمام سعی و تلاشم این بود که در آزمون پیش از اعزام که در ماه آینده برگزار می شود بتوانم جزو نفرات اعزامی به مسابقات کسب سهمیه المپیک پاریس شوم و در آن جا بدرخشم. 

عضو تیم ملی آب های آرام بانوان با اشاره به شرایط تمرینی مناسب خود در بندرانزلی بیان کرد: با برنامه ریزی مناسب فدراسیون، بستری فراهم شد تا در شهر خودمان بندرانزلی اردوها برگزار شود، زیرا در کنار خانواده از لحاظ روحی و روانی بهترین وضعیت ممکن را داریم و همچنین از لحاظ  انگیزه و وضعیت بدنی نیز به شرایط مطلوبی رسیدیم و با تمرینات برنامه ریزی شده زیر نظر کادر فنی تیم ملی هر روز شاهد پیشرفت خود هستیم. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان