معاون سازمان انرژی اتمی ایران اظهار کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده این است که مردم پای آرمان های انقلابشان ایستاده اند و حضور آن ها سبب سربلندی و عزت ملی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، «علی نوروزی» روز یکشنبه و در حاشیه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن همواره باعث غرور ملی شده است و این مهم برای کشور بسیار حائز اهمیت است.

مدیرعامل شرکت فناوری های پیشرفته ایران تاکید کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره شاهد تجلی حضور گسترده مردم در حمایت از انقلاب بوده و هستیم. 

او تصریح کرد: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان دهنده این است که مردم پای آرمان های انقلابشان ایستاده اند و حضور آن ها سبب سربلندی و عزت ملی خواهد شد.معاون سازمان انرژی اتمی ایران درباره وظیفه مسوولان در قبال پاسخ به انتظارات و خواسته های مردم گفت: مسوولان باید با دل و جان تلاش کنند تا در مسیر برآورده ساختن اهداف انقلاب بتوانند به انتظارات و خواسته های مردم پاسخ دهند. 

نوروزی افزود: مردم در این مسیر به چگونگی تلاش مسوولان نگاه کرده و عملکرد آن ها را بررسی و ارزیابی می کنند؛ در این راه اگر مسوولی کار خود را به خوبی انجام دهد به حتم او را دوست خواهند داشت؛ نمونه بارز این مساله شهید سردار سلیمانی است. در مقابل اگر عملکرد مسوولی صحیح نباشد، مردم به او تذکر خواهند داد.

مدیرعامل شرکت فناوری های پیشرفته ایران عنوان کرد: ما نیز سعی و تلاش می کنیم تا بهترین سطح از عملکرد خود را در خدمت به مردم نمایان سازیم. 

نوروزی درباره پیشرفت های علمی در عرصه فناوری هسته ای گفت: عرصه فناوری هسته ای شامل علوم بسیار پیشرفته می شود و تمام دنیا به دنبال این علوم و فناوری ها و نیز دستاوردهای حاصل از آن هستند اما معدود کشورهایی در جهان به این علوم دست یافته اند، آن را بومی کرده اند و تا انتها ادامه می دهند.

معاون سازمان انرژی اتمی ایران خاطرنشان کرد: خوشحالم که ایران توانسته است جزو یکی از این کشورها باشد و ما نیز توانسته ایم در مسیر علوم هسته ای به موفقیت و پیشرفت دست یابیم و اکنون جزو چند کشور نخست دنیا در این عرصه باشیم.

انتهای پیام

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان