رییس سازمان حفاظت محیط زیست درخصوص برگزاری بیست و یکمین نمایشگاه محیط زیست گفت: تلاش ما این است که نمایشگاه محیط زیست در هفته محیط زیست در سال آینده توسط سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شود. لذا در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، بیست و یکمین نمایشگاه محیط زیست قرار است که از تاریخ 13 تا 16 اسفندماه برگزار شود اما نکته ای که درخصوص این نمایشگاه وجود دارد، برگزاری آن توسط بخش خصوصی و بدون حضور سازمان حفاظت محیط زیست است به عنوان متولی اصلی برگزاری نمایشگاه محیط زیست کشور است.

دو سال پیش نیز نمایشگاه محیط زیست بدون حضور سازمان برگزار شد که به همین دلیل، استقبالی چندانی از این نمایشگاه در سال 1400 صورت نگرفت.

دولت سیزدهم تمرکز صنایع را از فلات مرکزی به سواحل جنوبی تغییر می دهد

در رابطه با این موضوع، علی سلاجقه؛ معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست به تسنیم گفت: تلاش ما این است که نمایشگاه محیط زیست در هفته محیط زیست و با حضور علاقه مندان در سال آینده توسط سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شود، لذا در نمایشگاه بخش خصوصی حضور پیدا نخواهیم کرد.

وی ادامه داد: با این وجود از برگزاری هر رویداد و فعالیتی در حوزه محیط زیست قدردانی می کنیم چرا که دغدغه های محیط زیستی بسیار ارزشمند است و ما از دغدغه مندان و صاحبان فکر در حوزه محیط زیست به صورت ویژه تشکر می کنیم.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان