به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر، انتخابات دوازدهمین دوره مجلس و همچنین مجلس خبرگان رهبری در روز ۱۲ اسفند برگزار و بعد از طی ۷۲ ساعت نتیجه انتخابات در کل کشور به صورت کامل منتشر شد.

وحیدی وزیر کشور نیز در راستای برگزاری این انتخابات، از استانداران و فرمانداران کشور با اهدای لوح سپاس، تقدیر کرد.

گرچه برای برگزاری انتخابات، مسوولین کشوری به همراه نیروهای مردمی تلاش بسیار کردند البته یک کار مدون و از پیش تعریف شده نیز بود که با این حال شایسته تقدیر است و وزیر کشور این تقدیر از روسای ستاد استانی و شهرستانی را با لوح تقدیر انجام داد و استانداران و فرمانداران نیز در فضای مجازی آن را منتشر کردند که به نوعی درشت نمایی نیز بود و برخی رسانه‌ها نیز همان لوح‌های تقدیر را در اقدامی عجیب بازنشر کردند!

ولی آن چیزی که موجب تناقض برای دیگران می‌شود این است که چگونه فرمانداری یا حتی دیگر مسوولین، نسبت به سرمایه‌های انسانی شهرستان که در زمینه‌های مختلف برای لنگرود و گیلان و این مرز و بوم افتخارآفرینی کردند بی‌تفاوت گذشتند ولی در قبال یک وظیفه اداری که لوح سپاس دریافت کردند آن را در بوق و کرنا کردند!

ظرفیت‌های این شهرستان و حتی استان در طی سال‌های گذشته کاملا مشخص است و جوانان با استعداد این شهرستان، بعضا بدون حمایت‌های حداقلی از سوی متولیان و مسوولین در عرصه‌های اقتصادی، ورزشی و فرهنگی و غیره خوش درخشیدند ولی نه تنها فرمانداری و دیگر مسوولین و متولیان از آنان تقدیر نکردند بعضا حتی به دیدارشان نیز نرفتند تا خداقوتی به آنان گفته شود و دلگرم به ادامه دادن راهشان شوند و این تناقض‌ها است که مردم را اذیت می‌کند وگرنه مردم در همین انتخابات گذشته نیز ثابت کردند که همواره پایبند به قانون بوده و همه اقشار برای مشارکت حداکثری پای صندوق‌های رای آمدند.

همرسانی کنید:

نظرات شما:

مریم 23 اسفند 1402 ساعت 08:12

وای دمتون گرم ، حقیقتا گل گفتید . جوری فرماندار لنگرود بااین لوح تقدیر فرمالیته عقده گشایی کرد که انگار جایزه نوبل برده . انگار مردم بلانسبت نفهمن و وزیر کشور اومده یک کاره از این بابا تشکر کرده.

بگذریم که در کار انتخابات، کمترین زحمت رو فرماندار میکشه. فقط پشت میزش نشسته و عنوان رو یدک میکشه.

نظر دهید - پسندیدم 0

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان