در چهارشنبه آخر سال، حادثه ای دلخراش جان یک جوان را گرفت. این جوان که پس از حادثه به بیمارستان منتقل شده بود، با وجود تلاش های تیم پزشکی، جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اواسط فروردین ماه سال جاری، کارکنان انتظامات بیمارستان امام حسین (ع) با تماس تلفنی به قاضی محسن اختیاری، بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جنایی، مرگ مشکوک یک مرد جوان را گزارش کردند.

پس از اعلام این خبر، تیم جنایی به سردخانه مرکز درمانی مربوطه اعزام شدند و جسد مرد جوانی را که بر اثر ضربه مغزی ناشی از تصادف موتورسیکلت با جدول در یکی از خیابان های تهرانپارس در شب چهارشنبه سوری جان خود را از دست داده بود، مشاهده کردند. بررسی های اولیه نشان می داد که متوفی راننده موتورسیکلت بوده است.

تحقیقات اولیه حاکی از آن است که متوفی، یک مرد جوان، در حال رانندگی با موتورسیکلت خود در تهرانپارس، پشت سر یک خودرو پژو 206 در حال تردد بوده است. ناگهان، فردی ناشناس یک ترقه را جلوی پژو 206 انداخته که منجر به برهم خوردن تعادل موتورسیکلت و سقوط آن و همچنین برهم خوردن تعادل پژو شده است. در پی این حادثه، سر موتورسوار جوان به جدول کنار خیابان برخورد کرده و او به شدت مجروح می شود.

وی به بیمارستان منتقل شد، اما اقدامات درمانی پزشکان فایده ای نداشته و متأسفانه در اواسط فروردین ماه فوت می کند.

پس از اتمام تحقیقات میدانی در بیمارستان، مأموران پلیس مأموریت یافتند تا با انجام اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین های مداربسته، هویت فرد ترقه انداز را شناسایی و نسبت به دستگیری متهم اقدام کنند.

قتل پسردایی به خاطر استوری اینستاگرام در شرق تهران!

به دستور بازپرس جنایی، جسد مرد جوان برای انجام معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد. تحقیقات برای دستگیری متهم فراری این پرونده همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان