۶ مرد جوانی که در ورودی پارک پرندگان دست به جنایت زده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، روز گذشته سه شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان الغدیر  از طریق تماس تلفنی با مأموران کلانتری 136 فرجام مرگ  مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به همراه قاضی سالار صنعتگر؛ بازپرس ویژه قتل شعبه هشتم دادسرای امور جنایی پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که براثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی های اولیه نیز نشان می داد که مرد جوان در یک نزاع دسته جمعی در ورودی پارک پرندگان قربانی جنایت شده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت؛ مقتول به همراه دوست خود که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند در ورودی پارک پرندگان با 6 نفر دیگر با انگیزه نامشخص درگیر شده و در جریان این نزاع با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

جنایت در نانوایی فانتزی خیابان شوش/ مزاحمتی که به قتل منجر شد

بدین ترتیب 6 نفر از متهمانی که در این درگیری خونین حضور داشتند، دستگیر شدند و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی مأموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی هویت افرادی را که در جنایت نقش مهمی داشتند و پس از ارتکاب جرم پا به فرار گذاشته اند، شناسایی کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور قاضی سالار صنعتگر از شعبه هشتم دادسرای امور جنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/+

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان