در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

رییس سازمان انرژی اتمی گفت: از دست دادن رئیس جمهور خدوم و خستگی ناپذیر و هیات همراه ایشان، ضایعه ای دردناک، تلخ و جبران نشدنی است. خداوند ان شاءالله روح این شهدا را با صالحان و مقربان حق محشور بفرماید.

به گزارش ایسنا، محمد اسلامی شامگاه جمعه، چهارم خردادماه با حضور در مراسم بزرگداشت خادم الرضا شهید جمهور، حضرت آیت الله سیدابراهیم رئیسی و شهدای خدمت در مصلی بزرگ المهدی (عج) شهرستان بابلسر گفت: زیبایی زندگی انسان به ایمان است. نقطه ارزش و تراز برتر ایمان، اطاعت از خداوند متعال، اطاعت از رسول او و ولی امر است. اوج انسانیت و ایمان در اطاعت از خداوند نمایان می شود.  

 وی ادامه داد: حضرت آیت الله رئیسی، الگوی اخلاق، ادب، متانت، صبر و مقاومت بودند. ایشان به شکل بسیار حساس و پرتلاش و با نگاه خدمت به مردم و جامعه رفتار می کردند و هیچ گونه کوتاهی در رویکرد و عملکرد ایشان وجود نداشت.
 
اسلامی گفت: رئیس جمهور به معنی واقعی کلمه از «حق» دفاع می کردند و هیچ وقت از گفتن حق ابایی نداشتند. عروج و شهادت ناگهانی ایشان، غم را بر وجود ملت ایران مستولی کرد. همه اقشار مردم به سبب فقدان این عنصر ارزشمند انقلابی غمگین هستند و این مراسم باشکوه در مصلی بزرگ المهدی (عج) شهرستان بابلسر که به همت امام جمعه این شهرستان برگزار شد، بیانگر این موضوع است.  
 

مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در بابلسر

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان