به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، هیات اعزامی کنگره آمریکا به فلسطین اشغالی در دیدار با مقامات صهیونیستی، بر تداوم همکاری ها و حمایت های واشنگتن از تل آویو تاکید کردند.

شش عضو کنونی و سابق کنگره آمریکا به نام های «جو ویلسون»، «استیون پالازو»، «رندی نئوگبائر»، «بیلی لانگ»، «جان لارسون» و «مایک راجرز» برای انجام سفر و دیدار با مقامات رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی بسر می برند.

به گزارش «جوئیش پرس»، «یولی ادلشتین» رئیس پارلمان رژیم صهیونیستی در دیدار با این هیات کنگره آمریکا که به «حمایت از اسرائیل» شهرت دارند، گفت: «ما از شما به خاطر کمک ها و تلاش هایتان برای امنیت اسرائیل قدردانی می کنیم».

رئیس این هیات اعزامی کنگره به اراضی اشغالی، در دیدار با اعضای ارشد کنست تصریح کرد: «نیاز اسرائیل به امنیت، مشخص است و هیچ اختلاف و بحثی در این باره نیست. ما به کمک به شما در این موضوع ادامه خواهیم داد»

رئیس کنست در این دیدار با اشاره به «تهدید ایران» و توافق هسته ای گفت: «آنچه اکنون باید انجام دهیم، آن است که تا آنجا که ممکن است از توافق امضا شده با ایران استفاده کنیم و همچنین با توجه به آنکه اگر تنها یک درصد پولی که به دست ایران می رسد به حزب الله داده شود، باز هم مبلغ زیادی خواهد بود، باید تا حد ممکن مانع آن شویم».

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان