در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان درباره ادامه روند برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر استان گیلان، اظهار کرد: این جشنواره با هدف افزایش تولیدات متناسب با اهداف انقلاب در رسانه ها و تقویت روحیه خودباوری بین خبرنگاران انقلابی برگزار می شود. 

وی با بیان اینکه جشنواره ابوذر در 6بخش، بهترین تیتر، خبر، گزارش، گفتگو، یادداشت و عکس برگزار می شود، تاکید کرد: آثار نوشتاری باید در یکی از موضوعات "اقتصاد مقاومتی"، "امر به معروف و نهی از منکر"، "معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی" و "تقویت روحیه خودباوری" به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

محسن جعفری از اضافه شدن بخش ویژه حماسه حضور شامل گزارش های تصویری و گزارش های میدانی راهپیمایی 22 بهمن سال گذشته و روز قدس سال جاری به جشنواره رسانه ای ابوذر استان خبر داد و گفت: آثار ارسالی باید در یکی از رسانه های مکتوب و مجازی از جمله نشریات محلی و خبرگزاری ها و پایگاه های خبری و تحلیلی منتشر شده باشد.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه هر یک از شرکت کنندگان در جشنواره می توانند حداکثر 5 اثر در بخش های مختلف با موضوعات مشخص شده ارسال کنند، خاطرنشان کرد: در بخش عکس باید گزارش های تصویری (مجموعه عکس) با درج نام عکاس روی اثر به دبیرخانه ارسال شود.

وی به نوع ارسال آثار اشاره و بیان کرد: بهترین راه ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره، ارسال لینک اثر به همراه مشخصات خبرنگار یا عکاس از طریق پست الکترونیکی basij.resane.gilan@chmail.ir است.

جعفری ادامه داد: همچنین آثار منتشر شده در نشریات محلی می تواند به دو صورت اسکن شده به آدرس رایانه دبیرخانه و یا به صورت چاپی به آدرس مکانی دبیرخانه ارسال شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان، آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه ای ابوذر را 10 مرداد ماه عنوان کرد و گفت: همه تلاش دست اندرکاران دبیرخانه جشنواره این است که همزمان با هفته تجلیل از خبرنگاران از برگزیدگان این جشنواره نیز تجلیل به عمل آید.

وی در پایان، با اشاره به اینکه به صاحبان سه اثر برگزیده در هر بخش جشنواره رسانه ای ابوذر گیلان، لوح تقدیر و جوایزی اهدا می شود، اذعان کرد: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 33142305 تماس حاصل نمایید.


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان