به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفته است، توافق هسته ای با ایران (برجام) یا باید لغو شود یا اصلاحاتی در آن صورت گیرد.

بنا بر گزارش شبکه «راشاتودی»، نتانیاهو در نشست کابینه رژیم صهیونیستی که روز یکشنبه برگزار شد، ضمن اعلام مخالفت با توافق هسته ای ایران مدعی شد: «این [توافق] به دستیابی ایران به زرادخانه تسلیحات هسته ای منجر خواهد شد».

بر اساس بیانیه سایت اطلاع رسانی دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی، وی در نشست با کابنیه خود به مسائلی اشاره کرده که در برجام قید نشده است و این موارد را اینگونه عنوان کرد: «تهاجم ایران در منطقه و شبکه تروریستی ایران و همچنین برنامه ایران برای توسعه موشک های بالستیک».

نتانیاهو با اشاره به توافق هسته ای سال 1994 با کره شمالی گفت: «ما شاهد بوده ایم که از آن زمان تا کنون چه اتفاقاتی افتاده است. حالا ایران 30 برابر به لحاظ اقتصادی قدرتمندتر از کره شمالی است؛ بلندپروازی هایی برای کنترل منطقه و جهان دارد. تقویت بیشتر جایگاه ایران در منطقه و در تلاش این کشور برای دستیابی به تسلیحات هسته ای، نه به نفع آمریکاست، نه روسیه نه حتی کشورهای عربی».

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان