در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، حسن عباسی امشب در نشست بصیرتی 9 دی که در حسینیه ثارالله ورامین برگزار شد، اظهار داشت: فتنه گران هجوم آوردند و مردم را به خیابان ها کشاندند؛ مردم مظلومی که نمی دانستند حقیقت چیست و آیا واقعاً در انتخابات تقلبی شده است یا خیر؛ عده ای هم صفوف به هم فشرده دشمن را مشاهده نمی کردند.

وی تصریح کرد: امروز آقایان به قدرت، کرسی های مجلس و پست و مقام وزارت رسیدند و شنیدن و زدن این حرف ها برایشان سخت است و مخالف برگزاری مراسم و نشست هایی هستند که به موضوع فتنه می پردازد و با برگزاری چنین جلساتی مخالفت می کنند.

رئیس اندیشکده یقین عنوان کرد: کار خدا بود تا آنها به قدرت برسند و مردم به ناکارآمدی این جماعت پی ببرند و برای مردم مشخص شود که ناکارآمد هستند.

عباسی ادامه داد: آنها جماعتی هستند که می خواهند با فوت دهان هایشان شمع و نور خدا را خاموش کنند؛ در حالی که برای این انقلاب جوانان پاکی به شهادت رسیده اند.

فتنه گران با بازی های سیاسی پنجه در پنجه نظام انداختند

رئیس اندیشکده یقین تصریح کرد: در تاریخ ادیان الهی برای هیچ پیامبری امکان 40 سال حکومت دینی بر مردمش به وجود نیامده است و هیچ امام معصومی امکان 40 سال حکومت دینی برایش پیدا نشد؛ اما برای حضرت روح الله پیش آمد؛ زیرا انبیا و ائمه (ع) همانند مردم ما را نداشتند که حضرت روح الله با خود به همراه داشت و در اواسط دفاع مقدس حضرت امام خمینی (ره) فرمودند که این ملت را رسول الله (ص) هم نداشت.

وی عنوان کرد: به خاطر وجود مردم است که 39 سال پشت سر ولی امر مسلمین جهان، انقلابی را رقم زدید که آرزوی انبیا و ائمه (ع) بوده است و فتنه گران با بازی های سیاسی پنجه در پنجه نظام انداختند و با تحریم فشار وارد کردند.

عباسی گفت: حضرت امام راحل فرمودند ولی نعمت ما مردم پابرهنه هستند و ما با مرفهین بی درد سر جنگ داریم و اساس سیستم مرفهین بی درد سیستم فرعونیان و شاه ملعون پهلوی و اطرافیانش بودند و خدای بزرگ این ها را برد.

رئیس اندیشکده یقین افزود: امروز کسانی که ادعای ایمان می کنند و لباس روحانیت می پوشند و نفرات سوم و چهار انقلاب و رئیس مجلس و رئیس جمهور می شوند، وقتی زندگی اشرافی دارند و به ساختار زندگی آن چنانی پشت نکرده اند، خدا ملک الموت را جایی برای قبض روحشان می آورد که عبرتی برای دیگران شود.

وی تصریح کرد: مؤمنان وقتی در حضور مقام معظم رهبری هستند، شروع به گریه می کنند و دلیش وجود نازنینی است که آن قدر اثر معنوی دارد که خود به خود قلب انسان نرم می شود.

برخی بزرگان و فرزندان جمهوری اسلامی زمین خوردند

رئیس اندیشکده یقین اظهار داشت: تاریخ 39 ساله جمهوری اسلامی نشان می دهد که برخی بزرگان و فرزندان جمهوری اسلامی چطور به زمین خوردند؛ این ها همه عبرت هستند و ادعای ما پیاده کردن فرامین خداست.

وی گفت: سه دسته در عصر امروز فروشنده هستند، سخن شهید حججی اشاره کننده به آیه 111 سوره توبه است

عباسی اظهار داشت: برخی سعی دارند شهدای مدافع حرم را جناحی کنند؛ همان هایی که می گفتند شهدا برای پول رفتند یا در برخی جاها می گفتند برای بشار اسد رفته اند.

رئیس اندیشکده یقین افزود: برخی جامعه را به دو قطب تعبیر می کنند؛ در یک قطب انسان هایی زندگی می کنند که بیش از دو هزار جوان را تقدیم اسلام کردند و در قطب دیگر افراد نه چندان مناسبی را تربیت کردند.

عباسی افزود: خدا در قیامت می گوید جوان عمرت را چگونه گذراندی؟ آیا نشنیدی زنان و دختران را قلاده می بندند و در بازار می فروشند؟ آیا نشنیدی مردهای مسلمان را به صف می کنند و آن ها را به گلوله می بندند؟ آیا نشنیدی به مجلس شورای اسلامی حمله کردند و گروگان گرفتند؟ تو باز هم به دنبال لیونل مسی و امثال وی رفتی؟

رئیس اندیشکده یقین افزود: این گونه زندگی کردن در عصر امروز بخشی از جامعه است؛ بخشی که امام سجاد (ع) در وصف آن می فرمایند آن ها مانند خوک رفتار می کنند.

برخی سیاستمداران آویزان بازیگران و فوتبالیست ها می شوند تا به جایی برسند

عباسی فروشندگان عصر امروز را به سه دسته تقسیم و بیان کرد: برخی به عشق دیده شدن از تلویزیون و امضا دادن به مردم، فوتبالیست و بازیگر می شوند؛ گروه دوم سیاستمداری است که آویزان بازیگران و فوتبالیست ها می شود تا به جایی برسد؛ اما دسته سوم فروشندگانی هستند که خود را به خدا می فروشند.

وی افزود: به سخنان شهید حججی به فرزندش کمی فکر کنید؛ شهید با سخنانش به کدام آیه قرآن اشاره کرده است؛ آن سخنش که خطاب به فرزندش گفت کاری کن که خدا عاشقت شود او خوب می خرد؛ این همان آیه 111 سوره توبه است که خداوند در قرآن می فرمایند خدا مشتری است و شما را از جمع مؤمنان می خرد؛ با کمی دقت می بینید که خدا می فرمایند شما را از جمع مؤمنان خریداری می کنم؛ نه از جمع مردم.

رئیس اندیشکده یقین ادامه داد: خدا می فرمایند من از شما، مال و نفستان را خریداری می کنم و در قبال آن بهشت برین را هدیه می دهم؛ شهید حججی و شهدای ورامین چقدر خوب خودشان را فروختند؛ امام حسین (ع) چقدر خود را خوب فروخت.

وی افزود: خدای متعال فقط کسانی را که بها دارند، خریداری می کند و کسانی که قیمت مادی دارند مثل بازیگران و فوتبالیست ها دنیا خریدار آن هاست؛ این ها همه فتنه ثروت و سرمایه داری است.

رئیس اندیشکده یقین گفت: در مقابل این فتنه، فقط جوان ایرانی که تربیت، علم، سیاست و ایمان دارد، می تواند بایستد و این جوان ایرانی بها دارد و تنها خریدار او خدای متعال است.

برای جلوگیری از برگزاری برنامه های گرامیداشت 9 دی تلاش نکنید

رئیس اندیشکده یقین گفت: کسانی که تلاش می کنند با برگزاری مراسم 9 دی مخالفت کنند، بدانند که اراده الهی پشت این برنامه هاست و برای جلوگیری از این برنامه ها تلاش نکنند.

عباسی اظهار داشت: خدا را شاکر هستم که در این مراسم حضور دارم و سالگرد عملیات غرورآفرین کربلای 4 را در سال 1365 و یاد شهدای عزیز را گرامی می داریم و همچنین عزیزانی که این مناسبات را آفریدند.

وی تصریح کرد: میلاد حضرت عیسی (ع) را به همه مؤمنان به ویژه به هم وطنان مسیحی تبریک عرض می کنیم؛ انقلاب پنجم یعنی انقلاب 9 دی که در آستانه سالگرد این انقلاب عظیم هستیم، را باید گرامی داشت.

رئیس اندیشکده یقین اظهار کرد: 22 بهمن سال 1357 انقلاب اول بود. انقلاب دوم ریشه کنی آمریکا در سفارت خانه و لانه جاسوسی اش و ریشه کن کردن ایالات متحده آمریکا از ساختار ایران بود.

عباسی بیان داشت: در تیرماه سال 1360 انقلاب سوم انجامید و حذف لیبرال ها را در پی داشت. دفاع مقدس به عنوان مهم ترین انقلاب فرهنگی درون نظام در تاریخ جمهوری اسلامی به عنوان انقلاب چهارم شناخته شد.

دفاع مقدس بازتولید فرهنگی انقلاب اسلامی را صورت داد

رئیس اندیشکده یقین گفت: سه سال گذشته که مقوله دفاع از حرم و ورود پیکر مطهر شهدای مدافع حرم و شهدایی که پیکرشان در معرکه ماند پیش آمد، بازتولید فرهنگی عظیمی رخ داد و مقوله دفاع این بار در دفاع از حرم اهل بیت (ع) نمود پیدا کرد.

عباسی بیان داشت: جامعه ای که وزارت آموزش و پرورش آن در حد اعلی در تربیت کودکان و نوجوانان، وزارت علوم آن در علم، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آن در هنر، رسانه های ملی آن در ساختار کار هنری و . . .، بازتولید سلبریتی های این چنینی می کنند، شهدای مدافع حرم محصول فرهنگی عمیق هستند.

وی عنوان داشت: شاخص های فرهنگی که برخی از دستگاه ها تولید می کنند، از هنرپیشه ها، فوتبالیست ها و خواننده هاست. انسان شهید و انسان تراز قرآنی تربیت یافته مکتب اهل بیت (ع) و مکتب قرآن عظیم و مجالس اباعبدالله الحسین (ع) است.

رئیس اندیشکده یقین ادامه داد: اگر انقلاب چهارم، انقلاب عظیمی به نام انقلاب دفاع مقدس بود که بازتولید فرهنگی انقلاب اسلامی را صورت داد. این انقلاب در هشت سال دفاع مقدس حرف فرهنگی خود را تولید کرد.

عباسی بیان داشت: بیش از 200 هزار نفر در هشت سال دفاع مقدس شهید دادیم و مردم خداجوی ورامین و حاضر در صحنه، چند نفر از یلان اصلی مدافع حرم را در بطن و متن جامعه خود پرورانده بودند و فدای راه اسلام و ائمه کردند.

برخی از وزرای دولت فعلی در ستادهای انتخاباتی سران فتنه بودند

رئیس اندیشکده یقین ادامه داد: انقلاب عظیم سیاسی در سال 1388 در 9 دی رقم خورد که مانند ماجرای 21 و 22 بهمن 1357 بود. خیلی ها سختشان است که از فتنه سال 1388 گفته شود؛ چون بعضی از عناصر اصلی دولت و مجلس فعلی، خودشان از عناصر اصلی فتنه 88 بودند.

عباسی اضافه کرد: برخی از وزرای دولت فعلی در ستادهای انتخاباتی سران فتنه بودند و طبیعی است که در سراسر کشور این روزها این برنامه ها برگزار می شود، مسؤولان استانی و شهرستانی مخالف برگزاری این برنامه ها باشند.

وی تصریح کرد: همان گونه که اسلام توانست 39 سال در ایران انسان هایی در تراز شهدا بپروراند، ایادی استکبار و تفکر لیبرالیسم هم برای اینکه بتوانند فتنه ای را علیه نظام اسلامی و به تعبیر رهبر انقلاب، کودتایی ضد نظام اسلامی راه بیندازند، دسیسه کردند؛ اما مردم ایران در 9 دی به صحنه آمدند و این کودتا را زدودند.

بعضی از مدیران باید به جنگ بیهوده با اراده الهی پایان دهند

رئیس اندیشکده یقین اظهار داشت: به افرادی که سعی می کنند این برنامه ها تشکیل نشود، می گوییم که تلاش بیهوده نکنید و به جنگ بیهوده با اراده الهی خاتمه دهید و اراده ای که پشت این انقلاب بوده، اراده الهی است.

عباسی اضافه کرد: اراده ای نهم دی ماه را رقم زد که الهی بود. برخی از آن هایی که در سال 88 مملکت را تا آستانه براندازی پیش بردند، امروز بر تخت قدرت تکیه زده اند و باید شرمنده باشند.

وی تصریح کرد: بعضی از مدیران باید به جنگ بیهوده با اراده الهی پایان دهند و شرمنده شوند که در سال 88 سمت فتنه گران بودند. مردم در این شب ها می خواهند دور هم جمع شوند و مشق انقلاب کنند.

رئیس اندیشکده یقین افزود: ناکارآمدهایی در سال های گذشته رخ داده و مشکل ما امروز ناکارآمدی است. برخی دلخوری ها حاصل ناکارآمدی هایی است که دولت و مجلس روی دست ملت و حکومت گذاشتند.

کسانی در فتنه روبه روی «سیدعلی» ایستادند که روزی یاران حضرت «روح الله» بودند

رئیس اندیشکده یقین گفت: انقلاب 9 دی پنجمین انقلاب بود. کسانی در فتنه روبه روی «سیدعلی» ایستادند که روزی یاران حضرت «روح الله» بودند؛ این ها عبرت هایی است که در تاریخ اسلام و در تاریخ همه انبیا داشته ایم.

عباسی بیان کرد: امام فرمودند فتنه ها محل آزمایش مردان است. توده ها به طرز چشمگیری امتحان می شوند و اکثریت می ریزند و می بازند.

وی گفت: اسلام برای ساختن انسان آمده است و انسان برای ساخته شدن با فتنه ها امتحان می شود و این جهان بینی اسلامی است.

رئیس اندیشکده یقین افزود: دنیا برای اهل دنیاست. ما برای جهان آخرت ساخته شده ایم. این دو روز دنیا می گذرد. خوشا آن که برود و در آخرت رستگار شود. عاقبت برای اهل تقواست.

عباسی گفت: در فتنه 88 کل حکومت و جامعه غربال شد. همان گونه که افرادی در فتنه صدام و در آن امتحان، ایران و اسلام را تضمین کردند و شهید شدند.

انتهای پیام/


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان