در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

یک یا حیدرِ بسیج

۱۳۹۶/۱۰/۱۱ ۱۱:۱۹ کد خبر: 91418
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لنگرخبر، «حسین شریعتمداری» در سرمقاله شماره امروز روزنامه «کیهان» نوشت:

وقتی معرکه آغاز شد، خشک و تر به هم آمیخته بودند و سره از ناسره قابل تشخیص نبود، تابلوی معرکه اعتراض به سختی معیشت و بر زمین ماندن وعده های ۵ ساله دولت بود، جماعتی هرچند کم شمار با مشاهده این تابلو به جمع معرکه گیران پیوستند و خواسته های معیشتی خویش را طلبیدند، بازار معرکه که گرم شد، کم کم صدای غریبه هایی بلند شد که زبان دشمنان مردم را به کام گرفته بودند، زنانی که هزینه آرایششان با چند ماه حقوق کارگران و کارکنان ساده برابری می کرد و مرد نماهایی که از مردانگی فقط مذکر بودن را داشتند.
«مرگ بر سپاهی»! و بعد «نه غزه نه لبنان»! که نشان می داد از سرکوب یاران داعشی خود دل پرخونی دارند! و سپاه را به این علت که تکفیری های داعش را قلع و قمع کرده است، دشمن می دارند وگرنه تکرار شعاری که در فتنه ۸۸ رسما از سایت وزارت خارجه رژیم صهیونیستی به آشوبگران توصیه شده بود مفهومی نداشت. بازهم به سفارش سایت وزارت خارجه اسرائیل به شعار نه غزه ، نه لبنان، دنباله«جانم فدای ایران» را هم افزوده بودند! تا وانمود کنند ایرانی هستند!! و از ایرانی بودن، فقط شناسنامه اش را ندارند! و این پوشش ناشیانه در حالی بود که سپاه در تمامی طول انقلاب و از جمله در جنگ تحمیلی از ایران و جان و مال و ناموس مردم این مرز و بوم دفاع کرده بود و شعار مرگ بر سپاه در کنار شعار نه غزه، نه لبنان به وضوح نشان می داد که«جانم فدای ایران» همانگونه که سایت وزارت خارجه اسرائیل توصیه کرده بود فقط برای رد گم کردن است! وگرنه اگر روز حادثه ای در پیش باشد،  مثل همیشه به ابواب جمعی دشمنان ایران می پیوندند. معدودی که تابلوی اعتراض به شرایط معیشتی فریبشان داده و به آشوبگران پیوسته بودند بعد از پی بردن به هویت آنان پاپس کشیدند. در این هنگام بود که شعار «مرگ بر روحانی»! سر داده شد تا وانمود شود که در پی اعتراض به سختی معیشتی هستند که رئیس جمهور باعث آن است! اما این ترفند هم برای بازگرداندن پا پس کشیده ها کارگر نیفتاد چرا که دلخوری ها از دولت باعث نمی شود که ملت، وقتی دولت را مورد هجوم نوچه های دشمنان بیرونی می بینند به حمایت از آن برنخیزند و دلخوری ها را برای فرصتی دیگر و به دور از چشم نامحرمان حرامخوار وانگذارند. ملت بارها نشان داده اند که در اینگونه موارد از دولت و سایر مسئولان جدایی ندارند و صد البته اصحاب و سران فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ را برای همیشه وابسته به دشمن و غریبه می دانند، چرا که وطن فروش، وطن فروش است و امروز و دیروز ندارد.
کاسه لیس ها در ادامه، حسینیه را به آتش کشیدند تا نشان بدهند مانند اسلاف سیاسی خود- یزید و شمر و عمر سعد- سینه ای پر کینه از ابا عبدالله الحسین علیه السلام دارند. این پیام را وهابیون آل سعود و نوچه های تکفیری آنها خیلی زود دریافت کردند و تمام شبکه های تلویزیونی داخلی و خارجی خود را با قطع برنامه های عادی به انتشار خبر دشمنی کاسه لیس ها با امام حسین(ع) اختصاص دادند.
پیش از این نیز اصحاب فتنه ۸۸ در روز عاشورا به ساحت مقدس امام حسین(ع) اهانت کرده و از سران فتنه مدال«مردمان خداجوی»!! گرفته بودند!
آشوبگران نیابتی که گویا آتش زدن حسینیه را برای جلب رضایت دست های پشت پرده خود کافی نمی دانستند از اهانت به ساحت مقدس ابا عبدالله الحسین علیه السلام هم پای را فراتر گذاشتند و علنا شعار«نه اسلام، نه قرآن»!! سر دادند و...
کدام عقل سلیم و غیرت دینی می تواند اهانت یک مشت کاسه لیس اسرائیل و آمریکا به رسول خدا(ص)، قرآن و امام حسین(ع) را شاهد باشد و در مقابل آنان سکوت اختیار کند؟! پس تکلیف یک عمر «یا لیتنی کنت معکم... کاش با شما بودم» که خطاب به مولای شهیدمان، حضرت ابا عبدالله الحسین بر دل و زبان داشته ایم چه می شود؟!
و اما، این نکته به آسانی قابل درک است که تاکنون صبر و خویشتنداری ملت تنها به این علت بوده است که سره از ناسره شناخته شود و کاسه لیس های اسرائیل از افرادی که با فریب اعتراض معیشتی به میان آنها رفته بودند از یکدیگر تفکیک شوند ولی کاسه لیس های اسرائیل این صبر و خویشتنداری را به حساب دیگری نوشته و در این طمع خام افتادند که همچنان به آنان اجازه تاخت و تاز در جاده ای یکطرفه و بدون مانع داده خواهد شد! غافل از اینکه برای جارو کردن این جرثومه های فساد و تباهی و پیاده نظام مفلوکی که به نیابت از دشمنان ملت به خیابان آمده اند فقط یک«یا حیدر» بسیجیان کافی است...
مردم پاکباخته این مرز و بوم با دست خالی پنجه در پنجه قدرت های بزرگ انداخته و سقف ظلمانی نظام سلطه را شکافته و طرحی نو در انداخته اند که امروزه خواب راحت از چشم دشمنان خویش و کارفرمایان آشوبگران ربوده اند. مردمی که حیاط خلوت آمریکا در منطقه را تسخیر کرده اند، همه جا سیلی بر چهره قدرت های استکباری زده اند، اسرائیل را که داعیه از نیل تا فرات داشت مجبور کرده اند که با وحشت به دور خود دیوار حائل بکشد، در فتنه ۸۸  همه دشمنان بیرونی و دنباله های داخلی آنها را که به میدان آمده بودند، به خاک سیاه نشانده اند، تروریست های تکفیری را که الهام بخش آشوبگران هستند قلع و قمع و نابود کردند و... آیا تصور می کنند اینان از پس یک مشت آشوبگر که در حد و اندازه تفاله داعشی ها هم نیستند، بر نمی آیند؟! کسانی که اوج شجاعتشان! آتش زدن سطل های زباله و کندن نرده خیابان هاست!


انتهای پیام/


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان