مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان از احداث درمانگاه در شهرهای خمام، رضوانشهر و شفت خبر داد و گفت: کارهای مقدماتی ساخت درمانگاه در دو شهر رضوانشهر و شفت انجام شده که جامعه هدف خوبی را هم در برمی گیرد و با ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حسین ابراهیمی مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران در سالن اجلاس بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی رسول اکرم (ص) رشت با اشاره به گستردگی خدمات بیمه درمان تأمین اجتماعی در جامعه، اظهار کرد: برخورداری از درمانگاه نیاز مبرم هر منطقه بوده و به روزرسانی خدمات درمانی در اولویت قرار دارد. 

وی مردمی کردن خدمات در همه سرفصل ها را اثربخش توصیف کرد و افزود: طرح های در دست اقدام خوبی در حوزه درمان گیلان داریم که بخشی از آن در سال آینده به ثمر می رسد. 

مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان با اشاره به بلاتکلیفی بیش از سه دهه ای درمانگاه منجیل گفت: اقدامات اولیه و مجوزات لازم از وزارت بهداشت اخذشده و عملیات بازسازی و مقاوم سازی آن به زودی شروع می شود و در بازه زمانی شش ماه الی یک سال به بهره برداری خواهد رسید. 

ابراهیمی از ارتقای درمانگاه فومن خبر داد و بیان کرد: درمانگاه فومن در حین خدمات رسانی در حال بازسازی است و شبانه روزی می شود. 

وی از احداث درمانگاه بیمارستان رسول اکرم رشت خبر داد و افزود: کلنگ احداث این درمانگاه به زمین خورده و در آینده نزدیک راه اندازی و به بهره برداری می رسد. 

مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان از احداث مجموعه درمانی و تفریحی در لاهیجان خبر داد و گفت: تعهد قراردادی ساخت درمانگاه چندمنظوره لاهیجان ۱۸ ماه بوده که در حال انجام است. 

ابراهیمی از احداث درمانگاه در دو شهر رضوانشهر و شفت خبر داد و بیان کرد: کارهای مقدماتی ساخت درمانگاه در این دو شهر انجام شده که جامعه هدف خوبی را هم در برمی گیرد. 

وی از راه اندازی درمانگاه در خمام خبر داد و افزود: با تعریف زمین که اخیراً به مدیریت درمان هبه شده عملیات احداث درمانگاه در خمام آغاز می شود. 

مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان از راه اندازی مجتمع رفاهی بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت خبر داد و گفت: این مجموعه دارای فضای ورزشی، تفریحی، سالن آمفی تئاتر، رستوران و واحد اقامتی است. 

ابراهیمی با اشاره به چالش کمبود نیروی انسانی در برخی مراکز درمانی گیلان بیان کرد: تعداد زیادی از نیروهای بیمارستان رسول اکرم امسال و سال آینده بازنشسته می شوند و با چالش جدی در این بخش مواجهیم. 

وی از راه اندازی بخش مراقبت های ویژه کودکان بیمارستان رسول اکرم رشت خبر داد و افزود: این پروژه با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان آماده بهره برداری است که معطل نیروی انسانی مانده است. 

پایان پیام/۸۴۰۰۸

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان