به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر، عامر محبی رئیس جمعیت هلال احمر لنگرود از برپایی پنجمین کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان لنگرود همزمان با ایام‌الله دهه فجر خبر داد و اظهار کرد: این کاروان که متشکل از پزشک عمومی و پرستار و کارشناس ارشد مامایی و کارشناس ارشد روانشناسی و کارشناسی حقوق است، دو روستای علم سر و تیک سر از توابع بخش اطاقور را تحت پوشش قرار داد.

وی با بیان اینکه ۹۴ خانوار در این دو روستا زندگی می‌کنند، افزود: شاهد مراجعه ۱۰۰ نفر از اهالی روستاهای مذکور به کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان لنگرود بودیم و به بیماران ارائه خدمات پزشکی شد.

رئیس جمعیت هلال احمر لنگرود با اشاره به ویزیت رایگان بیماران و ارائه دارو به آنان، تصریح کرد: در کنار خدمات‌رسانی به اهالی روستاها، اجرای برنامه‌های سرگرم کننده برای کودکان و توزیع لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان منطقه نیز انجام شد.

محبی از برگزاری دومین یادواره شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر شهرستان لنگرود گفت و خاطرنشان کرد: این یادواره ۲۶ بهمن ماه سال جاری در مسجد جامع لنگرود برگزار می‌شود.

وی همچنین از فعالیت ۲۶ خانه هلال در سطح شهرستان لنگرود خبر داد و گفت: با همکاری شهرداری کومله خانه هلال شهری کومله را افتتاح خواهیم کرد.

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان