به گزارش سایت خبری تحلیلی لنگرخبر، آیت‌الله «رضا رمضانی» با صدور حکمی حجت‌الاسلام «سجاد سرافراز» را به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی خود در ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری منصوب کرد.

متن کامل حکم به این شرح است:
«بسم‌الله الرحمن الرحیم
نظر به برگزاری ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در ۱۱ اسفند۱۴۰۲ و لزوم مشارکت فعـــالانه نیروهای انقلاب در این رویداد مهم، بدینوسیله جنابعالی را که از سوابق ارزشمند انقلابی، مدیریتی و اجرایی برخوردارید به ریاست ستاد انتخاباتی اینجانب در استان گیلان منصوب می‌نمایم.
امیداست با اتکال به خداوند باریتعالی و بهره مندی از ظرفیت‌های موجود ضمن دقت نظر در اخلاق‌مداری ستاد انتخاباتی و استفاده از شیوه‌های مناسب برای تهییج مردم به حضور حداکثری، نسبت به تحقق چهار اصل امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت مقام معظم رهبری در انتخابات، اهتمام ویژه مبذول نمائید.
رضا رمضانی، نماینده دوره پنجم و نامزد دوره ششم مردم شریف گیلان در مجلس خبرگان رهبری»

از جمله سوابق حجت‌الاسلام سرافراز می‌توان به دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان، قائم مقام جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان گیلان، معاون آموزشی پژوهشکده مجمع ‌الفکر الاسلامی قم و معاون هماهنگ‌کننده مرکز مطالعات راهبردی فقه حکومتی قم اشاره کرد.

گفتنی است، ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی روز 11 اسفند 1402 برگزار می شود.

پایان پیام/

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان