بازدید مدیر شبکه جیونیوز پاکستان از شبکه سحر

زمان تقریبی مطالعه دقیقه
۰
۷
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱


شاهرخ حسن، مدیرعامل گروه رسانه جنگ و شبکه جیونیوز از شبکه جهانی سحر بازدید کرد.

به گزارش ایسنا، در جریان بازدید شاهرخ حسن از شبکه جهانی سحر، وی با مدیر این شبکه نیز دیدار کرد.

در این دیدار علی برزی، مدیر شبکه جھانی سحر خواستار گسترش روابط بین رسانه‌ای دو کشور ایران و پاکستان شد۔

مدیر شبکه سحر خاطرنشان کرد: ایران و پاکستان دو کشور دارای روابط مشترک تاریخی، فرهنگی، مردمی هستند و تعامل رسانه‌ای دو کشور می‌تواند این روابط حسنه را پیش از پیش افزایش بدھد. رسانه‌های ایران به‌خصوص شبکه جھانی سحر آمادہ همکاری با رسانه‌های پاکستان از جمله با شبکه جیونیوز هستند۔

شاهرخ حسن، مدیرعامل گروه رسانه جنگ و شبکه جیونیوز هم در این دیدار برای همکاری با رسانه‌های ایرانی از جمله شبکه جھانی سحر اعلام آمادگی کرد۔

در این دیدار همچنین احمد نوروزی، معاون برون مرزی صداوسیما، شاهرخ حسن را به حضور پذیرفت و از حضور وی در رسانه ملی ایران ابراز خوشحالی کرد۔

بازدید مدیر شبکه جیونیوز پاکستان از شبکه سحر

نوروزی نقش رسانه‌ها را در پیشبرد روابط ایران و پاکستان مهم ازیابی کرد و گفت: ایران و پاکستان با اشتراکات فرهنگی و زبانی، تاریخی و مذهبی در حقیقت یک کشور محسوب می‌شوند و رسانه‌ها می‌توانند این نقش را برجسته‌تر کنند.

در ادامه مدیرعامل گروہ جنگ جیونیوز نیز با استقبال از همکاری رسانه‌های دو کشور از بادید رسانه‌ھای زبان های خارجی به ویژه از کانال اردو شبکه جھانی سحر ابراز خوشحالی کرد۔

وی اظهار کرد: گروہ خبری جنگ و جیونیوز برای تبادله اطلاعات و تولیدات مشترک با شبکه های مختلف برونمرزی ایران آمادگی دارد۔

حسن همچنین از معاونت برون مرزی و همچنین از علی برزی، مدیرکل شبکه جھانی سحر برای دیدار از پاکستان و بازدید از شبکه ھای مختلف جیو و روزنامه جنگ دعوت به عمل آورد.

شاهرخ حسن ایران را الگویی برای کشورهای مسلمان دانست و گفت: با وجود تمامی تحریم‌های ظالمان و فشارھای خارجی، ایران روی پای خود و اصول انقلابی خود ایستادہ است و این یک الگو برای کشورھای اسلامی است۔

او نقش زنان در عرصه‌ھای مختلف ایران به ویژه در رسانه‌ھا را خیلی پررنگ‌تر از کشورهای منطقه عنوان کرد و گفت: حضور زنان در عرصه‌های مختلف نشان از بالندگی اخلاقی و اجتماعی جامعه است. در پاکستان زنان در عرصه‌ھای مختلف مخصوصا در رسانه‌ھای دولتی و غیردولتی نقش فعالی دارند۔

بازدید مدیر شبکه جیونیوز پاکستان از شبکه سحر

بازدید مدیر شبکه جیونیوز پاکستان از شبکه سحر

بازدید مدیر شبکه جیونیوز پاکستان از شبکه سحر

بازدید مدیر شبکه جیونیوز پاکستان از شبکه سحر

انتهای پیاممنبع

https://langarnews.ir/p/165402

دیدگاهتان را بنویسید

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.