در حال بارگذاری... لطفا صبر کنید.

خرید تضمینی افزون بر 925 تن گندم در گیلان

۱۴۰۱/۰۵/۲۴ ۱۶:۳۳ کد خبر: 176595
مدیر تعاون روستایی گیلان از خرید تضمینی افزون بر 925 تن گندم در گیلان خبر داد و گفت: حدود نیمی از این مبلغ به کشاورزان پرداخت شده و مابقی نیز به تدریج توسط اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان، به حساب ...

عباس جعفر پور مدیر تعاون روستایی گیلان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت از آغاز اجرای طرح خرید تضمینی گندم در گیلان خبر داد و اظهار کرد: دو اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی شهرستان های رودبار و سیاهکل، به عنوان نمایندگان اتحادیه تعاونی روستایی استان گیلان به عنوان مباشر خرید تضمینی گندم آماده خرید تضمینی گندم کشاورزان هستند.

وی با اشاره به میزان گندم خریداری شده از کشاورزان گیلانی، افزود: تاکنون دو اتحادیه خرید تضمینی گندم فعال بیش از ۹۲۵ تن گندم از کشاورزان گندم کار گیلانی خریداری کرده اند.

به گفته مدیر تعاون روستایی گیلان خرید تضمینی-مباشرتی گندم با همکاری اداره کل غله و خدمات بازرگانی همچنین با نظارت سازمان جهاد کشاورزی استان انجام می شود.

جعفر پور با اشاره به جزئیات خرید گندم تضمینی و مباشرتی توسط دو اتحادیه فعال در گیلان، بیان کرد: اتحادیه شرکت های تعاونی روستای شهرستان رودبار بیش از ۷۷۳ و شهرستان سیاهکل ۱۵۲ تن گندم از کشاورزان خریداری کرده اند.

وی با اذعان به اینکه ارزش ریالی گندم خریداری شده کشاورزان گیلان درمجموع بالاتر از ۱۰ میلیارد ریال بوده، گفت: حدود نیمی از این مبلغ به کشاورزان پرداخت شده و مابقی نیز به تدریج توسط اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان، به حساب آنها پرداخت خواهد شد.

به گزارش فارس، مرکز خرید اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی رودبار در منطقه رستم آباد و مرکز خرید اتحادیه شرکت های تعاونی روستایی سیاهکل در منطقه دیلمان واقع شده اند.

انتهای پیام/۳۳۸۹/س


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان