ترافیک ۸ کیلومتری در محور رشت_رودبار

۱۴۰۲/۱۱/۲۲ ۲۱:۲۷ چاپ کد خبر: 191813
بنابر اعلام رئیس پلیس راه گیلان با توجه به اتمام تعطیلات چند روزه، مسافران در حال خروج از این استان بوده و اکنون شاهد ترافیک هشت کیلومتری در محور رشت به رودبار به خصوص ورودی امام زاده هاشم هستیم.

سرهنگ جاور صفاری رئیس پلیس راه گیلان دقایقی پیش در گفت و گو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به سنگین بودن ترافیک در محور رشت به رودبار اظهار کرد: با توجه به اتمام تعطیلات چند روزه در کشور به دلیل میلاد رسول خاتم (ص) و ۲۲ بهمن، مسافران در حال خروج از گیلان بوده و اکنون شاهد ترافیک هشت کیلومتری در محور رشت به رودبار به خصوص ورودی امام زاده هاشم هستیم.

وی با بیان اینکه وضعیت ترافیک در دیگر محورهای خروجی گیلان روان است، گفت: هیچ مشکل ترافیکی در مخور چابکسر_رامسر و آستارا_اردبیل وجود ندارد.

رئیس پلیس راه گیلان از افزایش ۶۴ درصدی تعداد خودروهای ورودی به گیلان به نسبت مشابه سال گذشته خبر داد و افزود: در پنج روز گذشته شاهد ورود ۲۹۰ هزار خودرو به و خروج ۲۲۰ هزار خودرو به گیلان بودیم.

صفاری با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های گیلان بیان کرد: تا ساعت ۲۴ امشب تردد انواع خودروهای سنگین در جاده های استان به جز کامیون های حامل مواد سوختنی و فاسد شدنی ممنوع است.

پایان پیام/۳۳۸۹

همرسانی کنید:

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان